به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


روی تاوارس: مقابل استقلال روی اخباری حساب ویژه باز کرده ام

مربی پرتغالی دروازه بانان تیم تراکتورسازی در مورد بازی با استقلال و آمادگی دروازه بانان تیم برای این بازی حساس توضیحاتی را به خبرنگار سایت رسمی باشگاه ارایه داده است.

 

http://tractor-club.com/cache/special_pic/2551_roi%20jorge.JPG

 سه دروازه‌بان مطمئن داریم
ما در این مقطع با 3 دروازه‌بان تمرین می‌کنیم که محمدرضا اخباری و فرزین گروسیان 2 دروازه‌بان اصلی ما هستند که برای بازی‌ها انتخاب شدند. دروازه‌بان سوم ما محمدامین بهرامی است که در اردوهای تیمی ما حضور پیدا می‌کند. این دروازه‌بانان توانایی بالایی دارند و اطمینان دارم که آینده خوبی پیش روی دارند و می‌توان گفت 3 دروازه‌بان مطمئن در تراکتورسازی داریم.


اخباری می‌تواند به اروپا برود
من می‌توانم اخباری را مثال بزنم که دروازه‌بان اصلی تیم ما محسوب می‌شود و می‌تواند در اروپا بازی کند چون یک بازیکن باشخصیت و حرفه‌ای است و همیشه می‌داند که چگونه زندگی کند و اهداف خوبی برای خود در نظر گرفته است. من با دروازه‌بانان بزرگ دنیا کارکردم و معتقدم می‌توان اخباری را هم جزو این دروازه‌بانان بزرگ در نظر گرفت و به توانایی‌های او ایمان‌دارم.


رضایت کامل از اخباری
بدون شک از او رضایت کاملی دارم چون به نحو احسن کار می‌کند و بازیکنی است که هر روز تلاش می‌کند و چنین بازیکنی لیاقت این را دارد که بازیکن فیکس باشد. هرکسی با تمام وجود برای کار خود وقت بگذارد به‌طور حتم خدا هم به او کمک می‌کند. با حرف زدن نمی‌توان موفق شد چون خیلی‌ها هستند که فقط حرف می‌زنند ولی هیچ‌وقت به موفقیت دست پیدا نمی‌کنند پس باید برای موفقیت تلاش کرد و اخباری هم تلاش خوبی برای رسیدن به خواسته‌هایش دارد.


حساب صد درصدی روی اخباری مقابل استقلال
من روی دروازه‌بانان تیمم 100 درصد حساب باز کردم چون در تمرینات 100 درصد توانم را روی آن‌ها می‌گذارم و روزی که بازیکنم 50 درصد توانش را به کار بگیرد دیگر دروازه‌بان من نیست چون من 50 درصدی کار نمی‌کنم و باید با تمام وجود تلاش کنیم تا تیممان را به خواسته‌هایش برسانیم. چون تمرین فقط در زمین تمرین نیست بلکه ما در خانه هم باید تمرکز لازم را داشته باشیم و تمرین کنیم.


به پایه ها هم توجه می کنم
در تمامی باشگاه‌هایی که من حضور داشتم دوست داشتم علاوه بر دروازه‌بانان تیم اصلی با دروازه‌بانان تیم‌های پایه هم کارکنم و به آن‌ها کمک کنم. چون خود من به مدت 20 سال دروازه‌بان بودم و خیلی وقت‌ها کمکی به من نشده بود. وقتی می‌گویم کمکی نشده بود یعنی مربی خوب و حرفه‌ای نداشتم پس بین خودم و خدا قراری گذاشتم که وقتی به جایگاه حرفه‌ای فوتبال رسیدم به‌تمامی دروازه‌بانانی که کنارم هستند کمک کنم و در حال حاضر هم تمامی تلاشم را به کار می‌گیرم تا اطلاعات و تجربیات خودم را به آن‌ها منتقل کنم.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است